Image Alt

O nas

Historia obecnego Studia Treningowego POWER&Beauty rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy to jego właścicielem został Rafał Preis. Niewielką siłownię przekształcił w prawdziwy klub fitness, do którego uczęszczają zarówno panowie, jak i panie w każdym wieku. Dzięki ciągłym modernizacjom, dysponujemy obecnie odremontowaną i powiększoną siłownią, a także salą fitness, na której odbywają się zajęcia sportowe z różnych dziedzin, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Nieustannie staramy się wzbogacać ofertę oraz wprowadzać coraz to nowe urządzenia i przyrządy, aby uczestnikom naszych zajęć zapewnić najwyższą możliwą jakość treningów.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto do nas przychodzi, czuł się komfortowo w Studio Treningowym, które powinno być przecież miejscem aktywnego odpoczynku i relaksu. Naszym klientom zapewniamy wręcz domową atmosferę – możecie Państwo przekonać się, że zawarte u nas znajomości i przyjaźnie zaprocentują w życiu codziennym.

Zapraszamy wszystkich! Panie i panów, dziewczęta i chłopców, młodych i starszych (choć wciąż młodych duchem). Każdy znajdzie zajęcia odpowiadające jego zainteresowaniom, potrzebom. Pod okiem instruktorów poprawicie kondycję, zapomnicie o troskach, a problemy zdrowotne przestaną stanowić wymówkę od podejmowania sportowych wyzwań.

 

Przyjdźcie, sprawdźcie i zostańcie uczestnikami
Studia Treningowego POWER&Beauty!!!