Image Alt

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
17:15
18:10

Joga (Janek)
18:15
19:10

Brazylijskie pośladki (Justyna)
TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI - TRENING WZMACNIAJĄCY
19:15
20:10
Brazylijskie pośladki (Justyna)TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI - TRENING WZMACNIAJĄCY

Zdrowy kręgosłup (Justyna)
20:15
21:10
18:00
Pilates (Agata)
18:00
18:55
Tabata (Agata)
18:00
18:55
Pilates (Agata)
18:00
18:55
Mocny brzuch (Justyna)
18:00
18:55
19:00
Zumba (Natalia)
19:00
19:55
Joga (Janek)
19:00
19:55
Zumba (Natalia)
19:00
19:55
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
19:00
19:55
20:00
Brzuch, uda, pośladki (Natalia)
20:00
20:55
Stepy (Natalia)
20:00
20:55
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
20:00
20:55
21:00

Poniedziałek

  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    17:15 - 18:10
  • Joga (Janek)
    18:15 - 19:10
  • Brazylijskie pośladki (Justyna)
    19:15 - 20:10
  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    20:15 - 21:10

Wtorek

  • Pilates (Agata)
    18:00 - 18:55
  • Zumba (Natalia)
    19:00 - 19:55
  • Brzuch, uda, pośladki (Natalia)
    20:00 - 20:55

Środa

  • Tabata (Agata)
    18:00 - 18:55
  • Joga (Janek)
    19:00 - 19:55

Czwartek

  • Pilates (Agata)
    18:00 - 18:55
  • Zumba (Natalia)
    19:00 - 19:55
  • Stepy (Natalia)
    20:00 - 20:55

Piątek

  • Mocny brzuch (Justyna)
    18:00 - 18:55
  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    19:00 - 19:55
  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    20:00 - 20:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Mocny brzuch (Justyna)
18:00
18:55
19:00
Brazylijskie pośladki (Justyna)
TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI - TRENING WZMACNIAJĄCY
19:15
20:10
Brazylijskie pośladki (Justyna)TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI - TRENING WZMACNIAJĄCY
20:00
Brzuch, uda, pośladki (Natalia)
20:00
20:55
Stepy (Natalia)
20:00
20:55

Poniedziałek

  • Brazylijskie pośladki (Justyna)
    19:15 - 20:10

Wtorek

  • Brzuch, uda, pośladki (Natalia)
    20:00 - 20:55

Czwartek

  • Stepy (Natalia)
    20:00 - 20:55

Piątek

  • Mocny brzuch (Justyna)
    18:00 - 18:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Joga (Janek)
18:15
19:10
19:00
Joga (Janek)
19:00
19:55

Poniedziałek

  • Joga (Janek)
    18:15 - 19:10

Środa

  • Joga (Janek)
    19:00 - 19:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Pilates (Agata)
18:00
18:55
Pilates (Agata)
18:00
18:55

Wtorek

  • Pilates (Agata)
    18:00 - 18:55

Czwartek

  • Pilates (Agata)
    18:00 - 18:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Tabata (Agata)
18:00
18:55

Środa

  • Tabata (Agata)
    18:00 - 18:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
17:15
18:10
18:00
19:00
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
19:00
19:55
20:00
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
20:15
21:10
Zdrowy kręgosłup (Justyna)
20:00
20:55
21:00

Poniedziałek

  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    17:15 - 18:10
  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    20:15 - 21:10

Piątek

  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    19:00 - 19:55
  • Zdrowy kręgosłup (Justyna)
    20:00 - 20:55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
Zumba (Natalia)
19:00
19:55
Zumba (Natalia)
19:00
19:55

Wtorek

  • Zumba (Natalia)
    19:00 - 19:55

Czwartek

  • Zumba (Natalia)
    19:00 - 19:55
No events available!